Перспективні

 Інвестування в облігації внутрішньої державної позики міністерства фінансів 

Наразі це один з найбільш доходних інструментів українського ринку. Доходність державних облігацій перевищує доходність банківських депозитів. Доходи фізосіб не оподатковуються ПДФО. Випуски гарантуються державним бюджетом України. Облігації вартістю 1 тис. грн. випускаються щомісяця на терміни від 1 до 5 років, номіновані в гривні і доларі США. Брокерські послуги  з придбання/позики/продажу облігацій.

 Підготовка, організація і супровід IPO і SPO

Складна и багатоаспектна, але нова і ще малозатребувана послуга на малоконкурентному українському ринку. На конкурентних ринках (Польща, інші європейські країни) вартість бізнесів визначається вартістю і трендом цінних паперів підприємства на біржі. Цикл послуг (у взаємодії з партнерами): від підготовки бізнесу до функціонування в умовах публічної звітності, підготовки equity story, реєстрації європейського холдера та передання йому активів, здійснення road show для потенційних інвесторів - до реєстраційних процедур та IPO на WSE (Варшава) або іншій біржі. 

 Інвестування в ЦП закордонних (американських і європейських) емітентів

Нова і перспективна послуга, яка стала доступною після послаблення обмежень НБУ (липень 2017) на валютні вкладення за кордон. Брокерські послуги з придбання/продажу інструментів іноземних емітентів.